Garantujeme dodání do Vánoc pro objednávky přijaté a v případě volby platby předem také zaplacené nejpozději do 18.12.2018 (do 10:00 h)

Paul Frank

Paul Frank

Paul je povoláním výtvarník a návrhář, za vznik prvních výrobků typických pro Paula Franka je považován rok 1990, kdy se stal studentem umělecké školy, kde začíná vznikat jeho originální tvorba.

Od roku 1997 nám kalifornští Paul Frank Industry servírují oblečení a doplňky, které jsou tak “jiné”, že si od té doby vytvořili téměř kultovní status, a to bez ohledu na věk. Poznávacími znaky jsou jasné barvy, vtipné postavičky, nevyzpytatelné designy, ale hlavně smysl pro humor, které společně s různými umělci a ostatními značkami boří zaběhlé konvence. Hlavním cílem je navrhovat zábavné věci, které nejsou na trhu a které by sami designéři rádi nosili.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit zde   Vaše osobní údaje chráníme